Založ si blog

Knižnica vesmíru – fakt alebo mýtus?

Ako by mala vyzerať Knižnica vesmíru? Mala by knihy na poličkách ako klasická knižnica? Či by ste uprednostnili svoju fantáziu a vesmírne zápisy by vyzerali ako mydlové bubliny, ktoré by žili samostatným životom a za každou z nich by sa ukrýval iný príbeh? A čo tak zvitky v ktorých sa ukrýva sila slov?

 

Teraz si možno poviete, že vesmírna knižnica je síce pekná predstava, ale nereálna. Čo ak však takáto knižnica existuje, len je to mimo „realitu“. Je ukrytá mimo priestor a čas, možno aj v inej paralele či vesmíre. Ide o vesmírnu databanku, fungujúcu na princípe energetických vibrácií a je nazývaná aj ako Akáša. Medzi ľuďmi je známa aj ako kolektívne vedomie, kniha života alebo kozmický duch.

Nasleduje otázka: Nie je to len vymyslená povedačka od ľudí? Dostal sa niekto skutočne do Akáše? A ako zistím, že som tam, keď ona v skutočnosti nie je zhmotnená v realite?

 

Do akášických záznamov sa dá dostať skrz:

  • meditáciu,
  • sny,
  • kreatívnu vizualizáciu,
  • regresívnu terapiu
  • vstupnú modlitbu,
  • v ojedinelých prípadoch – cez narkózu, klinickú smrť.

Foto: Thinkstock

Anjeli, duchovní sprievodcovia, majstri, vyšší, vesmírni knihovníci, strážcovia – rôzne pomenovania sa šíria medzi ľuďmi a len málokto vie, že práve Akáša je ich domovom a zdrojom informácií, z ktorých čerpajú pri svojej pomoci iným. V akášických záznamoch jestvuje celá história ľudstva a aj pravdepodobná budúcnosť.  Je tvorená energiou a aj my používame slová ako karma, osud, náhoda, reinkarnácia alebo očistec. Tieto slová majú pôvod práve tu. Keďže celá vesmírna knižnica je tvorená energiou a myšlienkami, sú v nej uchovávané myšlienky celej našej podstaty – vedomie, podvedomie, nevedomie, ego.  Vyššie energie jej dávajú pozitívne náboje a vtedy si priťahujeme do života šťastné príležitosti, nižšie energie robia opak. Veľmi známa veta – Karma mu to vráti aj s úrokmi – je v jednoduchosti princípom nižších vibrácii. Keď niekomu neprajeme, robíme zlo, vráti sa to, lebo na akciu sa odpovedá reakciou a vyslaná energia reaguje tak, že sa vráti späť (vyslané zlo – prijaté zlo).

Spomenula by som ešte intuíciu, ktorá využíva tieto vesmírne záznamy na vyhodnocovanie situácie a čerpá práve z týchto skúsenosti uložených v Akáši. Keď si vezmete ako funguje intuícia, tak to dáva logiku. Predstavte si, že idete do práce a zabudli ste si mobil doma na stole. V ten deň máte mať dôležitý hovor a intuícia vám pri nasadnutí do auta posunie do mozgu myšlienku ako ste si v minulosti zabudli mobil, keď ste ho potrebovali a zmeškali ste tak niečo dôležité. Túto zdanlivú myšlienku vyslala intuícia, ktorá vám chce niečo povedať a ak ju počúvnete, telefón skontrolujete, či ho máte po ruke, aj keď ste presvedčenými, že ste ho predsa len odkladali k sebe. Pre tých, ktorí nepočúvnu, tak prídu do práce a klepnú sa po hlave a povedia, že mali zlý pocit, ale nepočúvali ho a pritom si možno spomenú, že intuícia chcela podsunúť myšlienku smerom k vedomiu.

A čo poznatok, že ak neviete, či ste zamkli dom/byt a vrátite sa to skontrolovať, tak tento vynaložený čas posunie celý váš deň do inej úrovne. Ako? Možno ste sa práve vyhli červenej na semaforoch alebo náhliacemu sa vodičovi, ktorý by v križovatke nezastavil aj keď by ste mali prednosť a mohol by do vás naraziť. Je to zaujímavé, ako môže 30 sekúnd zmeniť celý kolobeh dňa. Stačí si to uvedomiť. Ako viete, že sa niečo zlé deje vášmu blízkemu aj keď s ním práve nie ste? Odkiaľ pochádzajú dobré a zlé pocity? Za všetko môže toto čarovné miesto – Akáša.

V krátkosti som zhrnula svoje poznatky a dojmy o tejto Knižnici vesmíru. Nie je to odborný článok, len ozrejmenie pojmu Akáša a všetko, čo sa s ňou spája. Ujo Google rozhodne o tom prezradí viac, ak vás táto problematika zaujíma a existuje aj niekoľko kníh, kde sa o akášických záznamoch hovorí. Ak ste duchovne vyspelými, tak určite z nej čerpáte, rovnako ste ju už aj navštívili, len ste možno nevedeli, že všetko sa to zlieva do jedného vesmírneho centra.

 

Prebuď svoju vnútornú silu – silu rozhodovania!

29.08.2020

Chcete zmeniť život? Nezáleží na tom, kde začínate a kde sa momentálne nachádzate! Záleží iba na vašich rozhodnutiach a kam ste odhodlaní zájsť. Predstavte si tú hybnú silu vo vás pri tom, čo ste už dokázali. Mali ste v minulosti nejaký cieľ, ktorý ste dosiahli? Aká sila vás vtedy poháňala? Ako ďaleko ste pre splnenie svojho cieľa kráčali? Aké kroky ste podnikli? [...]

Luciferova pýcha – Lucifer vs. Gabriel

30.06.2020

Za skalným údolím sa nachádzalo malé mestečko obklopené vodou a hlbokými dolinami. Obyvatelia boli vo všetkom svojpomocní, dokázali samostatne fungovať v rámci výroby aj konzumu. Mesto bolo ohradené vysokými hradbami a jediná cesta viedla skrz drevený most, strážený vojakmi. Boli priateľskí voči pútnikom a návštevníkom. Radi sa s nimi zhovárali a zisťovali, čo ich [...]

Máte plnú záhradu fialových kvietkov? Zbystrite pozornosť! Ide o liečivú rastlinu.

11.05.2020

Na jar sa konečne príroda zobúdza zo svojho zimného spánku a spolu s ňou aj jej liečivá sila, ktorá doteraz oddychovala pod bielym rúškom snehu. Bylinkári sa určite tomu potešia, pretože aj začiatkom jari sa dajú už zbierať niektoré bylinky. Medzi ne patrí žihľava, medvedí cesnak, prvosienka jarná, chren, hluchavka (biela aj purpurová), púpava a tiež zádušník [...]

čaputová

Čaputová hovorila štátnikom sveta o solidarite a zodpovednosti

23.09.2020 21:09

Na vzájomnú solidaritu pri vývoji a výrobe vakcíny na ochorenie COVID-19 vyzvala jednotlivé krajiny sveta prezidentka SR Zuzana Čaputová.

pocasie-24-9-2020

Oblaky, dážď, ale ešte teplo. Potom príde zlom

23.09.2020 20:00

Teplejší a vlhkejší vzduch dlho nevydrží. Za rohom je studený front, ktorý Slovensko poriadne ochladí.

IDEB 2018

Česko nepredpokladá, že do roku 2024 splní záväzok NATO o výdavkoch na obranu

23.09.2020 19:15

Členské krajiny NATO sa dohodli, že zvýšia náklady na obranu na dve percentá HDP.

Moskva

Moskva rozšíri zoznam predstaviteľov EÚ, ktorí budú mať zákaz vstupu do Ruska

23.09.2020 18:43

EÚ vo štvrtok o ďalšieho pol roka, do 15. marca 2021, predĺžila v súvislosti s anexiou Krymu Ruskom sankcie.

Monika Jendrálová

„Môžeš mať všetko, za čo si ochotný bojovať.” - JACKIE CHAN

Štatistiky blogu

Počet článkov: 59
Celková čítanosť: 124915x
Priemerná čítanosť článkov: 2117x

Autor blogu