Založ si blog

Naozaj silná žena – tá, čo ti rozumie!

Je nenápadná, úprimná a jedinečná. Na nič sa nehrá, nemá potrebu druhým ukazovať, že na to má. Všetko čo robí, robí s láskou, radosťou a úsmevom. Jediná osoba, ktorej chce niečo dokázať, je ona sama.  Má v sebe čaro dokonalosti i keď nie je dokonalá – má svoje chyby a sexi krivky, v ktorých nevidí nedokonalosti, ale jedinečnosť.

Je skvelou radkyňou pričom sama sa občas nevie pohnúť z miesta. Má rôzne podoby a tváre – ale jedinečné, originálne vnútro. Jej vnútorná krása by sa vyrovnala čaru nádhernej prírody, ktorá je v plnom rozkvete – to je vnútro silnej ženy.

Je osobou, ktorá svoju bolesť nedáva najavo. Ona sama si zvyčajne o sebe nemyslí, že je silnou osobou. Ostatní však vidia v nej neskutočnú silu, nádej a odhodlanie. Neraz za jej úsmevom sa ukrýva bolesť, trápenia a smútok. Nezaťažuje však iných svojimi starosťami, ale snaží sa byť každému oporou a je smutné, že práve to ľudia využívajú.  V jej živote sa stalo mnoho udalostí, ktoré ju poznačili, no ona stále ostáva pozitívnou. Aj keď niekedy nemá chuť do života, tak nikdy to na nej neuvidíte. Neraz bojuje s úzkosťami, slabými chvíľkami…

Je dobrosrdečná, jedinečná a zábavná. Dokáže byť skvelou rečníčkou, ak uvidí záujem z vašej strany – a uvidí, že nehovorí do vetra. Inokedy je tichou pozorovateľkou, ktorá zachováva slová vo svojom srdci a neraz o nich premýšľa. V jej slovách sa nájde vždy nejaká múdrosť, ľudia si ku nej chodia po rady – doslova je magnetom pre ľudí, ktorí sa nemajú komu vyrozprávať, pretože vedia, že ona si na nich nájde čas a vypočuje si ich. Neskáče do reči, vypočuje si vaše problémy a až ju poprosíte, potom reaguje.

Je tajuplná, starostlivá, milujúca osoba. Navonok môže pôsobiť nedostupne, dokonca odmerane, ale je to cena za to, čo prežila. Silnou osobou sa človek nerodí, ale stáva sa počas života skúsenosťami, radosťami i bolesťami, strasťami každodenného života, zradami a sklamaniami. Už si myslíte, že vás nedokáže nijako prekvapiť, ale zistíte, že ste sa veľmi zmýlili. Rozosmeje nejedno chladné, smutné, sklamané srdce. Hrejivé lúče jej dobrého srdca pôsobia uzdravujúco na každého, kto je v jej priazni. Neodmieta, ak poprosíte o pomoc a nečaká protislužby.

Je pracovitá, tvorivá a dokáže sa vynájsť. Priateľstvá so silnou ženou sú trvalé a to isté platí aj o vzťahoch. Je to žena, ktorá dáva do priateľstva a vzťahu všetko. V láske verí, že to vydrží do konca života. Na svojich priateľov nedá dopustiť a je im v prípade potreby na pomoci. Nemá okolo seba veľké množstvo priateľov. Stačí jej, ak je obklopená skutočnými priateľmi, ktorí ju nezradia.

Je nepredvídateľná, slušná voči ostatným a nezabúda poprosiť či poďakovať. Nestará sa o najnovšie módne trendy, oblieka si také oblečenie, v ktorom sa cíti pohodlne. Robí veci, ktoré ju bavia a svoje pocity dáva najavo. Nemá problém vyjadriť svoj názor, ak vie, že padne na úrodnú zem. Ak však uvidí, že nestojíte o jej rady a slová, stiahne sa. Jej ohovárači a neprajníci majú smolu, lebo nestojí o ich pozornosť. Čím skôr sa zbaví negatívnych ľudí v jej prostredí, tým lepšie sa cíti. Je to bojovníčka.

Je vďačná za každý deň, pretože vie, že môže byť posledným. Snaží sa zo situácie vyťažiť čo najviac a užíva si život naplno. Muž po jej boku sa má dobre, pretože silná žena je vnímavá, pristupuje k mužovi s úctou a rešpektom, nezabúda na oporu a podporu – je hrdá na svoju polovičku.

 

JE TO SILNÁ ŽENA!

 

love, heart, woman, nature

Foto: Pixabay

Ministory – Zabudol, aká túžba ho kedysi hnala

09.05.2021

Toľko sa zamýšľame logickými úvahami, ktoré vyhrávajú nad tým, čo je možné a čo nie, až zabúdame na to intuitívne, čo nevidieť, a predsa to tu je. Ako môže niekto študovať hviezdy, keď sa nepozrie na hviezdnu oblohu? Rozpoviem v krátkosti… Existoval muž, ktorý videl iba logiku a fakty. Chcel študovať hviezdy – ich vznik, históriu, polohy súhvezdí [...]

Politická spletenina – Večerníček sa začína

14.01.2021

Politická spletenina Takto sa príbeh politický začína, Dedo Večerníček hviezdičky už zažína. Predtým deti, než skočíte do postieľky, rozpoviem vám nekončiace pletky. Je doba, keď psychika dole padá, veď vidí aká schopná je naša vláda. Ani deti o sladkosť sa takto nepovadia, po zapnutí kamier hneď jeden druhého zradia. Prečo by sa mali oni [...]

Nie vždy sa dá krásy dotýkať!

29.11.2020

Krása je pominuteľná. Tak to traduje medzi nami a mi tomu veríme. Nešpekulujeme o tomto význame, lebo to vidíme pred očami. Predsa len je v tom hlbšia myšlienka vhodná na zamyslenie. Začneme tým, že si povieme, ako sa krása definuje: Krása je – vlastnosť toho, čo sa ľudskými zmyslami alebo intelektom vníma ako veľmi pekné Stála som na balkóne a chcela som vidieť [...]

Keňa, záplavy

Ničivé záplavy v Keni majú už najmenej 120 obetí

28.11.2023 23:14

Kenskí meteorológovia upozorňovali, že počas krátkeho obdobia dažďov budú zrážky silnejšie než obvykle. Prezident však tieto predpovede spochybňoval.

poľsko, baňa

Pri prasknutí potrubia zomreli v Poľsku štyria baníci

28.11.2023 22:48

V čase nehody bolo v podzemí šesť baníkov. Dvoch preživších previezli do nemocnice.

Polícia / Policajná páska /

V okrese Dunajská Streda našli v kanáli mŕtvu ženu. Nevylúčili cudzie zavinenie

28.11.2023 21:48

Prípad si prevzali krajskí kriminalisti.

izrael, hamas, rukojemníci

Hamas prepustil ďalších 12 rukojemníkov, Izrael 30 palestínskych väzňov

28.11.2023 21:38, aktualizované: 22:12

Hamas odovzdal delegátom Medzinárodného výboru Červeného kríža piatu skupinu rukojemníkov unesených z juhu Izraela do palestínskeho Pásma Gazy.

Monika Jendrálová

„Môžeš mať všetko, za čo si ochotný bojovať.” - JACKIE CHAN

Štatistiky blogu

Počet článkov: 64
Celková čítanosť: 235789x
Priemerná čítanosť článkov: 3684x

Autor blogu