Založ si blog

Naozaj silná žena – tá, čo ti rozumie!

Je nenápadná, úprimná a jedinečná. Na nič sa nehrá, nemá potrebu druhým ukazovať, že na to má. Všetko čo robí, robí s láskou, radosťou a úsmevom. Jediná osoba, ktorej chce niečo dokázať, je ona sama.  Má v sebe čaro dokonalosti i keď nie je dokonalá – má svoje chyby a sexi krivky, v ktorých nevidí nedokonalosti, ale jedinečnosť.

Je skvelou radkyňou pričom sama sa občas nevie pohnúť z miesta. Má rôzne podoby a tváre – ale jedinečné, originálne vnútro. Jej vnútorná krása by sa vyrovnala čaru nádhernej prírody, ktorá je v plnom rozkvete – to je vnútro silnej ženy.

Je osobou, ktorá svoju bolesť nedáva najavo. Ona sama si zvyčajne o sebe nemyslí, že je silnou osobou. Ostatní však vidia v nej neskutočnú silu, nádej a odhodlanie. Neraz za jej úsmevom sa ukrýva bolesť, trápenia a smútok. Nezaťažuje však iných svojimi starosťami, ale snaží sa byť každému oporou a je smutné, že práve to ľudia využívajú.  V jej živote sa stalo mnoho udalostí, ktoré ju poznačili, no ona stále ostáva pozitívnou. Aj keď niekedy nemá chuť do života, tak nikdy to na nej neuvidíte. Neraz bojuje s úzkosťami, slabými chvíľkami…

Je dobrosrdečná, jedinečná a zábavná. Dokáže byť skvelou rečníčkou, ak uvidí záujem z vašej strany – a uvidí, že nehovorí do vetra. Inokedy je tichou pozorovateľkou, ktorá zachováva slová vo svojom srdci a neraz o nich premýšľa. V jej slovách sa nájde vždy nejaká múdrosť, ľudia si ku nej chodia po rady – doslova je magnetom pre ľudí, ktorí sa nemajú komu vyrozprávať, pretože vedia, že ona si na nich nájde čas a vypočuje si ich. Neskáče do reči, vypočuje si vaše problémy a až ju poprosíte, potom reaguje.

Je tajuplná, starostlivá, milujúca osoba. Navonok môže pôsobiť nedostupne, dokonca odmerane, ale je to cena za to, čo prežila. Silnou osobou sa človek nerodí, ale stáva sa počas života skúsenosťami, radosťami i bolesťami, strasťami každodenného života, zradami a sklamaniami. Už si myslíte, že vás nedokáže nijako prekvapiť, ale zistíte, že ste sa veľmi zmýlili. Rozosmeje nejedno chladné, smutné, sklamané srdce. Hrejivé lúče jej dobrého srdca pôsobia uzdravujúco na každého, kto je v jej priazni. Neodmieta, ak poprosíte o pomoc a nečaká protislužby.

Je pracovitá, tvorivá a dokáže sa vynájsť. Priateľstvá so silnou ženou sú trvalé a to isté platí aj o vzťahoch. Je to žena, ktorá dáva do priateľstva a vzťahu všetko. V láske verí, že to vydrží do konca života. Na svojich priateľov nedá dopustiť a je im v prípade potreby na pomoci. Nemá okolo seba veľké množstvo priateľov. Stačí jej, ak je obklopená skutočnými priateľmi, ktorí ju nezradia.

Je nepredvídateľná, slušná voči ostatným a nezabúda poprosiť či poďakovať. Nestará sa o najnovšie módne trendy, oblieka si také oblečenie, v ktorom sa cíti pohodlne. Robí veci, ktoré ju bavia a svoje pocity dáva najavo. Nemá problém vyjadriť svoj názor, ak vie, že padne na úrodnú zem. Ak však uvidí, že nestojíte o jej rady a slová, stiahne sa. Jej ohovárači a neprajníci majú smolu, lebo nestojí o ich pozornosť. Čím skôr sa zbaví negatívnych ľudí v jej prostredí, tým lepšie sa cíti. Je to bojovníčka.

Je vďačná za každý deň, pretože vie, že môže byť posledným. Snaží sa zo situácie vyťažiť čo najviac a užíva si život naplno. Muž po jej boku sa má dobre, pretože silná žena je vnímavá, pristupuje k mužovi s úctou a rešpektom, nezabúda na oporu a podporu – je hrdá na svoju polovičku.

 

JE TO SILNÁ ŽENA!

 

love, heart, woman, nature

Foto: Pixabay

Politická spletenina – Večerníček sa začína

14.01.2021

Politická spletenina Takto sa príbeh politický začína, Dedo Večerníček hviezdičky už zažína. Predtým deti, než skočíte do postieľky, rozpoviem vám nekončiace pletky. Je doba, keď psychika dole padá, veď vidí aká schopná je naša vláda. Ani deti o sladkosť sa takto nepovadia, po zapnutí kamier hneď jeden druhého zradia. Prečo by sa mali oni [...]

Nie vždy sa dá krásy dotýkať!

29.11.2020

Krása je pominuteľná. Tak to traduje medzi nami a mi tomu veríme. Nešpekulujeme o tomto význame, lebo to vidíme pred očami. Predsa len je v tom hlbšia myšlienka vhodná na zamyslenie. Začneme tým, že si povieme, ako sa krása definuje: Krása je – vlastnosť toho, čo sa ľudskými zmyslami alebo intelektom vníma ako veľmi pekné Stála som na balkóne a chcela som vidieť [...]

Vtipné kurikulum vité – apgrejd 2 . 0

31.10.2020

Vtipný životopis 1.0 nájdete na mojom blogu. Vďaka záujmu o rozšírenejšiu verziu a menšiu skromnosť v životopise prinášam upgradovanú verziu životopisu, doplnenú o európske štandardy. Verím, že sa pobavíte aj napriek situácii „ohrozenej zamestnanosti“. Neberte život tak vážne a usmejte sa aj napriek úskaliam. V momentálnej dobe sú to riadne šutre pod nohami, [...]

navaľnyj

Navaľnyj ukončuje protestnú hladovku

23.04.2021 15:27

Lekári, ktorý lídra ruskej opozície Alexeja Navaľného vyšetrili, mu odporučili, aby hladovku čo najskôr ukončil.

česko rusko ambasáda

Pobaltské krajiny na znak solidarity s Českom vyhostia ruských diplomatov

23.04.2021 14:50

Estónsko, Lotyšsko a Litva vyhostia celkovo štyroch ruských diplomatov.

Marihuana

V Grécku zaistili viac ako štyri tony marihuany, zásielka smerovala na Slovensko

23.04.2021 12:40

Odhadovaná cena pašovaných drog bola zhruba 33 miliónov eur.

Andrej Danko, SNS

SNS hovorí o veľkej koalícii so Smerom a Hlasom, vyzýva ich na rokovania

23.04.2021 12:26

Veria, že dôjde k vyriešeniu všetkých vzájomných nezrovnalostí medzi stranami Hlas, Smer a SNS.

Monika Jendrálová

„Môžeš mať všetko, za čo si ochotný bojovať.” - JACKIE CHAN

Štatistiky blogu

Počet článkov: 63
Celková čítanosť: 157194x
Priemerná čítanosť článkov: 2495x

Autor blogu