Založ si blog

Naozaj silný muž – ten, čo ti rozumie!

Je nenápadný a predsa má v sebe to nádherné úprimné čaro. Nenápadnosť ho robí zaujímavým pre tých, ktorí si ho všimnú a nechajú sa vtiahnuť do jeho sveta. Navonok má rôzne podoby, rôzne tváre – ale jeho vnútro priam prekvitá. Predstavte si rajskú záhradu a znásobte ju dokonalosťou vesmíru – to je vnútro silného muža.

Je jedinečný,na nič sa nehrá, je dokonalý vo svojej nedokonalosti. V niektorých prípadoch pôsobí ako tichý sledovateľ, ale vzápätí môže byť skvelým rečníkom, ktorého by ste dokázali počúvať celé hodiny.

Je tajuplný, radšej prekvapuje iných, než by ho mal niekto iný prekvapiť. Dokáže rozosmiať nejedno smutné srdce, v slzavom údolí vďaka nemu vykukne slniečko a roztopí ľad chladných a navonok neviditeľných citov. Neodmietne, ak ho niekto poprosí o pomoc a sám nečaká, že daná osoba by spravila niečo pre neho.

Je pracovitý, starostlivý, ochranársky a na svojich blížnych nedá dopustiť. Je to gentleman, ktorý sa správa k žene ako k jedinečnej ľudskej bytosti, nie ako k handre. Nestará sa o najnovšie módne trendy, radšej sa oblieka do toho, v čom sa cíti dobre a robí veci, ktoré ho bavia. Ak sa mu niečo nedarí, tak nedáva to najavo, snaží sa to opäť urobiť najlepšie ako vie – je odhodlaný. Život vníma ako dobrodružstvo.

Je to človek, ktorý ozaj miluje srdcom. Aj keď niekedy nedáva navonok svoje pocity, ale dokáže jedinečné okamihy prežívať naplno. Nezabúda na slová vďačnosti, poďakuje aj za drobnosti a snaží sa slušne správať ku každému. Svoju polovičku miluje celým srdcom, je jej oporou a pristupuje k nej s rešpektom. S radosťou a úsmevom jej pripomína, že je na ňu hrdý a veľmi si ju váži.

 

JE TO SILNÝ MUŽ!!!

 

love

Foto: Pixabay

Politická spletenina – Večerníček sa začína

14.01.2021

Politická spletenina Takto sa príbeh politický začína, Dedo Večerníček hviezdičky už zažína. Predtým deti, než skočíte do postieľky, rozpoviem vám nekončiace pletky. Je doba, keď psychika dole padá, veď vidí aká schopná je naša vláda. Ani deti o sladkosť sa takto nepovadia, po zapnutí kamier hneď jeden druhého zradia. Prečo by sa mali oni [...]

Nie vždy sa dá krásy dotýkať!

29.11.2020

Krása je pominuteľná. Tak to traduje medzi nami a mi tomu veríme. Nešpekulujeme o tomto význame, lebo to vidíme pred očami. Predsa len je v tom hlbšia myšlienka vhodná na zamyslenie. Začneme tým, že si povieme, ako sa krása definuje: Krása je – vlastnosť toho, čo sa ľudskými zmyslami alebo intelektom vníma ako veľmi pekné Stála som na balkóne a chcela som vidieť [...]

Vtipné kurikulum vité – apgrejd 2 . 0

31.10.2020

Vtipný životopis 1.0 nájdete na mojom blogu. Vďaka záujmu o rozšírenejšiu verziu a menšiu skromnosť v životopise prinášam upgradovanú verziu životopisu, doplnenú o európske štandardy. Verím, že sa pobavíte aj napriek situácii „ohrozenej zamestnanosti“. Neberte život tak vážne a usmejte sa aj napriek úskaliam. V momentálnej dobe sú to riadne šutre pod nohami, [...]

nôž, vražda, vrah, smrť, obeť, rezanie, útok, čepeľ

Útočník z Tuniska zabil vo Francúzsku nožom policajtku

23.04.2021 16:06

Policajti útočníka zastrelili.

navaľnyj

Navaľnyj ukončuje protestnú hladovku

23.04.2021 15:27

Lekári, ktorý lídra ruskej opozície Alexeja Navaľného vyšetrili, mu odporučili, aby hladovku čo najskôr ukončil.

česko rusko ambasáda

Pobaltské krajiny na znak solidarity s Českom vyhostia ruských diplomatov

23.04.2021 14:50

Estónsko, Lotyšsko a Litva vyhostia celkovo štyroch ruských diplomatov.

Marihuana

V Grécku zaistili viac ako štyri tony marihuany, zásielka smerovala na Slovensko

23.04.2021 12:40

Odhadovaná cena pašovaných drog bola zhruba 33 miliónov eur.

Monika Jendrálová

„Môžeš mať všetko, za čo si ochotný bojovať.” - JACKIE CHAN

Štatistiky blogu

Počet článkov: 63
Celková čítanosť: 157220x
Priemerná čítanosť článkov: 2496x

Autor blogu