Založ si blog

Naozaj silný muž – ten, čo ti rozumie!

Je nenápadný a predsa má v sebe to nádherné úprimné čaro. Nenápadnosť ho robí zaujímavým pre tých, ktorí si ho všimnú a nechajú sa vtiahnuť do jeho sveta. Navonok má rôzne podoby, rôzne tváre – ale jeho vnútro priam prekvitá. Predstavte si rajskú záhradu a znásobte ju dokonalosťou vesmíru – to je vnútro silného muža.

Je jedinečný,na nič sa nehrá, je dokonalý vo svojej nedokonalosti. V niektorých prípadoch pôsobí ako tichý sledovateľ, ale vzápätí môže byť skvelým rečníkom, ktorého by ste dokázali počúvať celé hodiny.

Je tajuplný, radšej prekvapuje iných, než by ho mal niekto iný prekvapiť. Dokáže rozosmiať nejedno smutné srdce, v slzavom údolí vďaka nemu vykukne slniečko a roztopí ľad chladných a navonok neviditeľných citov. Neodmietne, ak ho niekto poprosí o pomoc a sám nečaká, že daná osoba by spravila niečo pre neho.

Je pracovitý, starostlivý, ochranársky a na svojich blížnych nedá dopustiť. Je to gentleman, ktorý sa správa k žene ako k jedinečnej ľudskej bytosti, nie ako k handre. Nestará sa o najnovšie módne trendy, radšej sa oblieka do toho, v čom sa cíti dobre a robí veci, ktoré ho bavia. Ak sa mu niečo nedarí, tak nedáva to najavo, snaží sa to opäť urobiť najlepšie ako vie – je odhodlaný. Život vníma ako dobrodružstvo.

Je to človek, ktorý ozaj miluje srdcom. Aj keď niekedy nedáva navonok svoje pocity, ale dokáže jedinečné okamihy prežívať naplno. Nezabúda na slová vďačnosti, poďakuje aj za drobnosti a snaží sa slušne správať ku každému. Svoju polovičku miluje celým srdcom, je jej oporou a pristupuje k nej s rešpektom. S radosťou a úsmevom jej pripomína, že je na ňu hrdý a veľmi si ju váži.

 

JE TO SILNÝ MUŽ!!!

 

love

Foto: Pixabay

Ministory – Zabudol, aká túžba ho kedysi hnala

09.05.2021

Toľko sa zamýšľame logickými úvahami, ktoré vyhrávajú nad tým, čo je možné a čo nie, až zabúdame na to intuitívne, čo nevidieť, a predsa to tu je. Ako môže niekto študovať hviezdy, keď sa nepozrie na hviezdnu oblohu? Rozpoviem v krátkosti… Existoval muž, ktorý videl iba logiku a fakty. Chcel študovať hviezdy – ich vznik, históriu, polohy súhvezdí [...]

Politická spletenina – Večerníček sa začína

14.01.2021

Politická spletenina Takto sa príbeh politický začína, Dedo Večerníček hviezdičky už zažína. Predtým deti, než skočíte do postieľky, rozpoviem vám nekončiace pletky. Je doba, keď psychika dole padá, veď vidí aká schopná je naša vláda. Ani deti o sladkosť sa takto nepovadia, po zapnutí kamier hneď jeden druhého zradia. Prečo by sa mali oni [...]

Nie vždy sa dá krásy dotýkať!

29.11.2020

Krása je pominuteľná. Tak to traduje medzi nami a mi tomu veríme. Nešpekulujeme o tomto význame, lebo to vidíme pred očami. Predsa len je v tom hlbšia myšlienka vhodná na zamyslenie. Začneme tým, že si povieme, ako sa krása definuje: Krása je – vlastnosť toho, čo sa ľudskými zmyslami alebo intelektom vníma ako veľmi pekné Stála som na balkóne a chcela som vidieť [...]

irán, izrael, útok

Irán nainštaloval nové centrifúgy v stredisku na spracovanie uránu

13.06.2024 21:14

Západné krajiny Irán dlhodobo podozrievajú, že má v úmysle vyrobiť jadrovú zbraň.

Emmanuel Macron

Zacharovová: Francúzsko sa príliš angažuje v konflikte na Ukrajine, hrozí mu stret s Ruskom

13.06.2024 18:15

Podľa hovorkyne ruskej diplomacie je načase, aby sa ľudia vo Francúzsku prebudili a uvedomili si, do čoho sú zaťahovaní.

Putin Gold

Veľká sedmička prinúti úspory Moskvy pracovať pre Kyjev

13.06.2024 18:04, aktualizované: 22:27

Šéf Kremľa s nimi kedysi sedel za jedným stolom. Z niekdajšej Veľkej osmičky je ale dnes Veľká sedmička, a jej lídri na summite G7 v Taliansku chystajú veľké zúčtovanie s Vladimirom Putinom za jeho agresiu proti Ukrajine.

Emmanuel Macron

Macron hrá po prehre v eurovoľbách vabank. Ako môže jeho pád ovplyvniť úniu?

13.06.2024 18:00

Vráti sa Smer po eurovoľbách do rodiny európskych socialistov? Analytici sú skeptickí.

Monika Jendrálová

„Môžeš mať všetko, za čo si ochotný bojovať.” - JACKIE CHAN

Štatistiky blogu

Počet článkov: 64
Celková čítanosť: 251489x
Priemerná čítanosť článkov: 3930x

Autor blogu